Dnia 2022-04-23 14:30 na obiekcie Goffertstadion odbył się mecz NEC Nijmegen - Ajax - końcowy wynik 0-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy NEC Nijmegen i Ajax wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-04-23 14:30 na obiekcie sportowym Goffertstadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 30 pomiędzy NEC Nijmegen a Ajax.

Gole strzelali: B. Brobbey 88' 0-1 M. Kudus

Żółte kartki NEC Nijmegen: Lasse Schøne 55' Rodrigo Guth 59'

Żółte kartki Ajax: Daley Blind 53'

Czerwone kartki Ajax:

Główny sędzia spotkania to Jeroen Manschot, Netherlands. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna NEC Nijmegen zmierzy się już z Utrecht, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles oraz PSV Eindhoven natomiast Ajax zmierzy się z PEC Zwolle. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar oraz Heerenveen.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Lasse Schøne Daley Blind nierzadko zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż są to widowiska nużące. Ustawicznie zdarzają się książkowe gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Eredivisie oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak NEC Nijmegen i Ajax z ligi Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Goffertstadion.